Для отримання різного роду послуг на нашому сайті вам буде запропоновано надати свої персональні дані, як, наприклад, під час реєстрації. Персональні дані – це інформація, яка дозволяє ідентифікувати конкретну особу.

Також сайт застосовує певні технології для збору неперсональних даних, які використовуються для покращення послуг та роботи сайту. Неперсональні дані – це інформація, яка не дозволяє кого-небудь ідентифікувати.

Ми не продаємо і не передаємо стороннім організаціям чи особам ні персональні, ні неперсональні дані наших користувачів.

Персональні дані

Персональні дані використовуються для того, щоб зв’язатися з вами для здійснення покупки та доставки товару, а також для зворотного зв’язку у відповідь на ваші запити. Щоб захистити вашу інформацію під час передачі через інтернет, ми використовуємо технологію шифрування. Також ви можете надати нам свої дані за допомогою телефонного зв’язку, без реєстрації на сайті.

Неперсональні дані

Для того, щоб ми могли відстежувати використання наших послуг та покращувати нашу роботи з вами, ми збираємо різноманітну неперсональну інформацію про відвідування нашого сайту. Ця інформація збирається та зберігається за допомогою загальноприйнятих технологій, таких як куки, теги і файли журналів. Сюди входять такі дані, як IP-адреси, відомості про операційні системи та браузери, типи пристроїв, що використовуються, провайдери, що надають інтернет-послуги, дату і час відвідування, дані про кліки та веб-сторінки, які ви відвідували. Ми аналізуємо цю інформацію, щоб покращувати наші послуги та роботу сайту.

Файл куки (cookie) – це блок тексту, що знаходиться на диску користувача, який відвідує сайт. Ми використовуємо куки, щоб спостерігати за навігацією відвідувачів на нашому веб-сайті, визначаємо шляхи покращення досвіду покупок та зберігаємо інформацію про кошик для покупок. Куки ніколи не використовуються для зберігання конфіденційних персональних даних, таких як імена клієнтів, адреси, паролі або дані банківської картки. Використання файлів куки не є обов’язковою умовою для перегляду нашого сайту. У будь-який момент ви можете видалити куки, які вже зберігаються на вашому жорсткому диску.

Наша розсилка

Вказавши у персональних даних свою адресу електронної пошти (email), ви отримуватимете повідомлення про нові послуги сайту, різноманітні акції та знижки на нові товари. Ви можете в будь-який момент відмовитись від підписки, натиснувши посилання «Скасувати підписку» в електронному листі, який ви отримали.

Права та відповідальність відвідувачів сайту

Після реєстрації на нашому сайті ви можете переглядати і редагувати свої персональні дані самостійно, або звернувшись у нашу службу підтримки.

Ви несете особисту відповідальність за свої дії на сайті, рішення, які ви приймаєте, та інформацію, яку розміщуєте у вигляді відгуків і послуги зворотного зв’язку. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти повідомлення, які не є законними, порушують авторські права, суперечать моральним нормам, мають риси дискримінації за соціальною, релігійною, статевою чи етнічною ознакою. Сайт не несе відповідальності за будь-яку інформацію, розміщену іншими користувачами.

Зміна Політики конфіденційності

При внесенні змін до Політики конфіденційності новий варіант цього документа буде відразу опублікований на нашому сайті. Ваше подальше використання нашого сайту підтверджує вашу згоду з положеннями чинної Політики конфіденційності.