Інтернет-магазин AshleyFurniture пропонує меблі та товари домашнього вжитку від найбільшого у світі виробника меблів Ashley Furniture Industries, Inc. Чому саме Ashley?

• Ashley – це якість і стиль за невисоку ціну. Пріоритетну аудиторію компанії складають покупці з середнім рівнем доходів, тому її продукція відзначається не тільки гарним стилем і якістю, але й невисокими цінами. «Найкраще у нашому бізнесі те, що ми допомагаємо своїм покупцям утілити їхні мрії про красивий дім», – стверджує девіз Ashley.

• Усе, що треба для дому. Ashley виробляє широкий спектр продукції, починаючи від м’яких і корпусних меблів, і закінчуючи світильниками, килимами й картинами. Ви можете повністю обставити свою кімнату, користуючись готовими інтер’єрними рішеннями, в яких предмети меблів прекрасно підходять одині одним, і відразу ж підібрати для них відповідні предмети декору.

• Якісне обслуговування. Ми дбаємо про те, щоб запропонувати вам найкращий сервіс і найкращі ціни для купівлі меблів. Більшість товарів, представлених на нашому сайті, ви можете побачити вживу у наших роздрібних магазинах, особисто переконатися у їхній якості та купити для свого дому. Наша служба доставки подбає, щоб товари прибули до вас у зручний час та допоможе їх скласти.

• Дзвоніть вже зараз! Наші консультанти будуть раді відповісти на всі ваші запитання, порадять, які меблі вибрати, та підкажуть, де на них можна подивитися. Ми хочемо, щоб ви були задоволені своєю покупкою і поверталися до нас ще – разом з друзями. Реєструйтесь на нашому сайті, щоб отримувати бонуси постійних покупців.

ПРО ASHLEY

Ashley Furniture Industries, Inc – найбільший у світі виробник меблів та аксесуарів для дому. Історія компанії почалася у 1945 році як невеликий сімейний бізнес, коли батько і син Рон і Тодд Ванеки організували у Чикаго виробництво дерев’яних меблів. За майже 70 років наполегливої праці їхнє підприємство виросло у корпорацію з розгалуженою мережею партнерів у більш ніж 120 країнах та виробничими потужностями у США та за кордоном.

• Дизайн. Значна доля успіху Ashley залежить від її власної команди дизайнерів та інженерів. Вони швидко реагують на смаки споживачів і піклуються про те, щоб зробити стильні меблі доступними. Талановиті та амбіційні, вони подорожують світом, відстежуючи нові тенденції та знаходячи нові матеріали, конструкції і технології. Завдяки їхній тісній співпраці з іншими відділами, Ashley забезпечує швидке виробництво та вихід на ринок нових актуальних продуктів.

• Виробництво. Виробничі потужності Ashley розташовані у США, Європі та Азії так, щоб заощадити час і гроші замовника. Використовується ультрасучасне обладнання, часто розроблене та виготовлене самою компанією, запатентовані методи збірки, суворі процеси контролю якості. Глобальні виробничі системи та процеси дозволяють покращити якість, знизити витрати та збільшити загальну пропускну здатність виробництва. Низька вартість виготовлення при достатній якості сприяє встановленню привабливих цін для покупців.

• Контроль якості. Дбаючи про свою репутацію «Виробника меблів світового класу» Ashley приділяє постійну увагу покращенню якості своєї продукції. Гарне враження та задоволення покупців – головний пріоритет дев’яти найсучасніших тестових лабораторій Ashley. Сировина та готова продукція проходять ретельні оцінки щодо міцності, зовнішнього вигляду, тактильних відчуттів і загальних характеристик.

Зусилля Ashley не вичерпуються самим тільки бізнесом. Відкриваючи нову виробничу площадку чи створюючи новий пункт продажу, вона намагається максимально інтегруватися у життя місцевої спільноти. Компанія проводить масштабні благодійні проекти, такі як Ashley’s Angels (найнеобхідніші речі в подарунок дітям), Головна To Dream (облаштування власного спального місця для дітей з малозабезпечених сімей) та допомогу Червоному хресту. З 2009 року Angels заявила про себе як мецената мистецтва організацією проекту Ashley for the Arts, який займається підтримкою та просуванням митців з різних куточків світу. «Найважливіший ресурс, яким ми володіємо, це наші люди», – стверджує Тодд Ванек, голова ради директорів Ashley Furniture Industries і з ним погоджуються численні партнери та вдячні клієнти компанії.