Доставка здійснюється упродовж 3 робочих днів з моменту оплати рахунку. Спосіб доставки потрібно вибрати під час замовлення товару, її вартість може бути включена в рахунок.

Виберіть найзручніший для вас спосіб доставки:

• Самовивіз. Ви можете забрати придбані товари власним транспортом в одному з найближчих до вас наших роздрібних магазинів. Про це потрібно повідомити в момент замовлення товару і, можливо, декілька днів почекати, поки цей товар приїде.

• Доставка нашим транспортом. У межах Києва вартість доставки становить 650 гривень, за межами Києва обраховується з вартості 40 гривень за кілометр. Доставка здійснюється у робочі дні, тому просимо заздалегідь домовитися про зручний для вас час отримання товару.

• Нова пошта. Вартість доставки обраховується згідно тарифів Нової пошти.

Отримуючи товар, будь ласка, перевірте, чи вам доставлені всі вироби, за які ви заплатили. Якщо помітите яке-небудь пошкодження упаковки, обов’язково відкрийте її та огляньте виріб. Якщо вам доставили пошкоджений товар, негайно зателефонуйте нам і відмовтеся від доставки. Залежно від наявності аналогічного товару на складі, ми запропонуємо вам його обмін або повернення грошей.